12

Aktywność przejawia się nie tylko w sporcie, ale również w relacjach. Spotykając nowe osoby, poznajemy czasami inną kulturę, język, a także zwyczaje. Nawiązując nowe znajomości często zaczyna się od wspólnego tematu, na który można porozmawiać, poszerzyć horyzont czy kontakty. Networking stał się nieodzownym elementem każdego biznesu. Jest też elementem codziennego życia, z którego świadomie nie korzystamy.

10

Czytanie to jedna z najprzyjemniejszych czynności, które nie potrzebują ruchu, a dzięki temu stajemy się o wiele bogatsi. O co? Czytanie uczy myślenia, które pozwala na tworzenie i  wyrażanie własnego zdania. Ponadto pobudza wyobraźnię, która ma ogromny wpływ na kreatywność i tworzenie przyszłości. Dzięki czytaniu książek ćwiczymy naszą cierpliwość, poprzez śledzenie fabuły w odpowiednim tempie, nadanym przez autora powieści.

11

Codzienność pozwala nam realizować plany i marzenia. Możliwości, jakie podsuwa nam życie ułatwia nam do nich drogę. Czytanie książek poszerza nasz horyzont, który wpływa na naszą wyobraźnię. Natomiast poznawanie nowych ludzi, otwiera kolejne drogi do realizacji naszych pomysłów. Udział w spotkaniach umożliwi Ci w przyjemny sposób rozwijać się w różnych dziedzinach, jakie towarzyszą Ci w życiu codziennym.

DLA KOGO

Każdego, kto czyta i chce podzielić się wartościową pozycją książkową z innymi.

Każdego, kto chce czytać i interesują go książki, polecane przez innych.

Dla tych, którzy lubią rozwijać swoją wyobraźnie i otwierać się na nowe i nieznane.

Najbliższe spotkanie: 28/09/2015, godz.:19:00

KROK PO KROKU
1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
2. Przyjdź na wydarzenie i nie zdradzaj nikomu tytułu swojej książki.
3. Podczas networkingu poznasz inne inspirujące osoby.
4. W grupach odpowiecie sobie na kilka pytań odnośnie swoich książek.
5. Na końcu spróbujecie odgadnąć tytuły lub nadacie własne.
6. A na koniec czas dla Was i powstałe dyskusje.

Spotkanie jest moderowane przez organizatorów w przyjemnej i luźnej formie.

Zapisz się