TWORZYMY PRZESTRZEŃ I NARZĘDZIA DLA TWOJEGO ROZWOJU

Dzięki coachingowi masz możliwość osiągnąć cele i rozwijać swoje umiejętności. Prowadzimy sesje coachingowe dla firm oraz osób indywidualnych. Indywidualne sesje to 100% koncentracji na Kliencie. Spotkania w efekcie działają motywująco, wskazują miejsca wyjścia ze strefy komfortu, pozwalają spojrzeć na sprawy z innej perspektywy, pobudzają do tworzenia kreatywnych rozwiązań w efekcie budując świadome i konstruktywne decyzje.

ROZWÓJ TALENTÓW

Każdy z nas posiada talent. Jedne są uświadomione, a inne nie. Podczas sesji indywidualnych pomagamy je odszukać, docenić doszlifować oraz znaleźć dla nich miejsce w życiu Klienta. Świadomość posiadania talentu, zwiększa efektywność naszej pracy nawet o 100%. Możemy z niego korzystać w codziennych czynnościach czy pracy. Nie musi to być śpiew, taniec czy uprawianie sportu. Zazwyczaj jest to doskonała umiejętność przekazywania wiedzy, wdrażania, komunikacji czy nawiązywania relacji.

ROZWÓJ ZAWODOWY

Kluczem do sukcesu nie jest etykieta korporacyjna czy własny biznes. Jest to zadowolenie z wykonywanej pracy, niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujemy. Rozwój zawodowy może nastąpić w tym lub innym obszarze, który aktualnie Cię interesuje. Wsparcie w osiąganiu celów z nim związanych, powoduje zwiększenie efektywności pracy, osiągniętych wyników i satysfakcji. Stwórz podczas sesji, swój własny plan sukcesu.

OSIĄGANIE CELÓW

Proces coachingowy opiera się głównie na pracy z celem. Każdy cel rozpracowujemy z Klientem, aby z pełną świadomością oraz chęcią go osiągnął. Praca z narzędziami oraz pełną koncentracją na celu pomaga Klientowi konkretnie i efektywnie go osiągać, z pełną możliwością wdrożenia go w momencie wskazanym przez Klienta.

RELACJE

Relacje są nieodzownym elementem naszego życia osobistego, jak i zawodowego. Podczas sesji jesteś w stanie wypracować konstruktywne działania bazujące na pozytywnej komunikacji, dzięki której każda ze stron będzie czuła się ważna i doceniona. Dodatkowo zobaczysz, w których obszarach ta relacja działa, a kiedy nie i dlaczego. Dzięki sesjom zbudujesz dobre relacje i zrozumiesz ich mechanizmy.

MOTYWACJA

Poszukiwanie motywacji jest naturalnym działaniem, aby móc osiągać cele. Dzięki sesjom coachingowych jesteś w stanie znaleźć je w sobie, otoczeniu czy nawet tam, gdzie nie wiedziałeś, że ona się tam znajduje. Fascynujące ile jest jej dookoła. Pomagamy ją odnaleźć w momentach stagnacji, zastoju czy wypaleniu zawodowemu.

STRATEGIA ZMIANY

Za każdym działaniem idą pewne intencje zmiany. Niekiedy taka zmiana wywołuje u nas paraliż lub niepotrzebne negatywne myśli. Dzięki sesjom będziesz mógł przyjrzeć się, jak zmiana wpłynie na Ciebie i Twoje otoczenia oraz w jaki sposób możesz ją wdrażać stopniowo. Skonfrontujesz swój teraźniejszy świat swoich przekonań z nowym, powstałym po wprowadzeniu zmian. Przygotujesz plan, opracujesz opcje dodatkowe i zdecydujesz kiedy wdrażasz go do życia.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz pytania lub jesteś zdecydowany na zmianę i poszukujesz dla siebie kierunku w życiu prywatnym czy zawodowym, skontaktuj się z wybranym coachem.

Ewa Załupska

Ewa2

Gdziekolwiek chcesz być jutro.

Kontakt:

e.zalupska@gmail.com

Emilia Szyszkowska

Emilia Szyszkowska2

Odkryj wszystkie drzemiące w Tobie siły.

Kontakt:

emilia.szyszkowska@gmail.com