ZACZNIJ SWOJĄ PODRÓŻ OD MIEJSCA, W KTÓRYM JESTEŚ

Kiedy decydujesz się na zmiany i stawiasz sobie nowe cele - stwórz wokół siebie sprzyjające warunki,
by praca nad nimi sprawiała jeszcze więcej radości.

1

OFERTA DLA COACHA

Zapraszamy coachów, którzy budują swoją ofertę na bazie doświadczenia, praktyki, poszukiwania inspiracji oraz nowych narzędzi. W tej podróży towarzyszyć będą góry i własna droga dla coacha, który nie tylko nabierze nowego doświadczenia ale i przeprowadzi sesje coachingowe.

5

OFERTA DLA KLIENTA

Do udziału zapraszamy osoby, które poszukują zmian i chcą pracować nad swoim celem. Metaforyczna podróż podczas sesji zamieni się w prawdziwą drogę po szlakach w sercu Karkonoszy, by zwiększyć efektywność pracy coachingowej.

DLACZEGO COACHING?

Poznaj kilka powodów, dlaczego coaching jest najbardziej efektywną metodą osiągania celów i poprawy jakości życia w dobry dla siebie sposób.

CEL

Kiedy koncentrujesz się na konkretnym celu i wiesz co chcesz osiągnąć, z większą łatwością możesz zbudować do niego drogę.

RÓWNOWAGA

Wprowadzenie osobistej równowagi, głównie pomiędzy życiem osobistym i zawodowym.

ZAANGAŻOWANIE

Zwiększenie zaangażowania w pracę nad zmianami jest spowodowane własnym wyborem drogi zgodnym z wewnętrznymi potrzebami. Daje to poczucie równowagi i chęci w działaniu.

EFEKTY

Zwiększona efektywność jest mierzalna i osiągalna: redukcja kosztów, poprawa jakości, wzrost produktywności, lepsze relacje z pracownikami etc.

DZIAŁANIE

Coaching prowadzi do działania, stawiania konkretnych kroków, podejmowania decyzji i wprowadzania tego w życie.

POGŁĘBIONA ŚWIADOMOŚĆ

Praca z coachingiem pozwala na osiąganie celów, jednak najważniejszym skutkiem jest ich pełna świadomość. Dzięki temu cały proces zmian ma sens, ponieważ wypływa z głębi i utrwala się na stałe.