WSPINAJ SIĘ NA SZCZYTY SWOICH MOŻLIWOŚCI

Move

Jesteś silny wtedy, gdy ufasz sobie i swoim możliwościom. Ważne jest, by to zaufanie odnaleźć w sobie, ale również dać innym gdy z kimś współpracujemy. Technika wspinania powoduje, że poznajemy swoje słabości, walczymy by się nie poddawać i uwierzyć w swoje siły. Ważne jest by nauczyć się również pokory oraz współpracy z osobą, która Cię asekuruje. Poznaj siebie i swoje możliwości.

MIND

Codziennie dostarczamy sobie dużo wiedzy na temat świata oraz siebie. Uczymy się w pracy jak efektywniej wykonywać swoje zadania, czy jak skutecznie dążyć do celu. Ważne jest by nabierać doświadczenia i świadomie rozwijać swoje kompetencje pracy w grupie. W jaki sposób sami wpływamy na działania, komunikację w zespole czy też zarządzanie nim na co dzień. Sprawdź warsztatowo, jaką rolę spełniasz i co możesz zrobić by rozwijać swoje umiejętności.

MORE

Cel determinuje nas do pokonania pewnej drogi. Świadomość przejścia jej pozwala na zbudowanie celu bardzo gruntownie. Nieprzypadkowo szkolenie o tematyce pracy zespołowej, zarządzania zespołem czy roli w grupie została połączona z elementami wspinaczki. Dzięki temu skutecznie i głęboko jesteś w stanie poznać siebie i swoje umiejętności. Następnie wyznaczyć cele oraz wdrożyć do swojego życia niezbędne elementy by sięgnąć wyżej.

BUILD UP JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

PRACUJESZ W ZESPOLE

chcesz usprawnić komunikację, relacje, zwiększyć efektywność swoją
i innych współpracowników.

CHCESZ WIEDZIEĆ

jak stworzyć lepszą atmosferę pracy
i współpracować wydajniej.

CHCESZ ROZWINĄĆ

umiejętności zarządzania zespołem, nadal siebie doskonalić i rozwijać poziom posiadanych kompetencji.

OPIS SZKOLENIA

Poruszane obszary tematyczne:

Leadership.
Praca zespołowa.
Role zespołowe.
Komunikacja w zespole.
Współpraca w grupie (dla grup zorganizowanych).

Podczas zajęć zostaną przeprowadzone gry i zadania z wykorzystaniem elementów związanych ze wspinaczką, które umożliwią analizę postaw uczestników. Sprawdzą siebie w nowych warunkach, wychodząc poza swoją strefę komfortu.  Będą mogli zdiagnozować siebie, jako lidera grupy, a także jej członka, uzyskując informacje zwrotne nt. obszarów, które w tym zakresie mogą rozwinąć.

Warsztat świetnie pokazuje, jak ważne dla zespołu jest współpraca, zaufanie, odpowiednia komunikacja, wzajemne motywowanie, zrozumienie roli swojej i innych osób. Uczy budować zespół na nowo, czerpiąc z dotychczasowych dobrych rozwiązań i wskazując obszary do usprawnienia.

Osoby z różnych zespołów, które indywidualnie zapiszą się na warsztaty, Build UP daje im możliwość sprawdzenia siebie w obliczu nietuzinkowych wyzwań, przezwyciężyć własne ograniczenia, kreowane zarówno na poziomie ciała, jak i umysłu.


TRENERZY

Magdalena Piosek

IMG_7152
 • Pasjonatka gór i wspinaczki między innymi w Tatrach i Alpach. Od ponad 4 lat wspinaczka jest stałym filarem w jej życiu.
 • Współorganizator międzynarodowej wyprawy Meduza 2015 do najdłuższej jaskini Czarnogóry.
 • Trener szkoleń team buildingowych i team development prowadzonych dla firm z branży IT, finansowej i logistycznej
  (m.in. efektywna komunikacja, budowanie orientacji na cele, współodpowiedzialności, przełamywania barier, motywacja, zaangażowanie zespołu).
 • Coach i zarazem studentka V roku psychologii we Wrocławiu.
 • Trener warsztatów i szkoleń związanych z obszarem psychologii klinicznej i zdrowia, a także rozwojem osobistym w ramach działalności w Kole Naukowym Psyche od 2011 roku.

 

Ewa Załupska

Ewa (2)
 • Właścicielka firmy szkoleniowej KROK Kraina Rozwoju Osobowości i Kompetencji.
 • Wiceprezes Stowarzyszenia Centrum Edukacji CEL (8 lat działalności).
 • Specjalizuje się w szkoleniach, coachingu, konsultacjach i mentoringu dla osób zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych, liderów zespołów, handlowców, księgowych  (ponad 4 500 h szkoleniowych i  blisko 1000 h sesji coachingowych).
 • Projektuje programy rozwojowe dostosowane do potrzeb indywidualnych uczestników szkoleń oraz całych firm, z takich zakresów, jak zarządzanie projektami, zarządzanie finansami w przedsiębiorstwie i projekcie, usprawnianie organizacji i procesów wewnątrz niej, rozwój kompetencji miękkich (m.in. budowanie zespołu, komunikacja, wystąpienia publiczne, motywowanie, rozwiązywanie konfliktów).
 • Kobieta, która ufa ludziom i wierzy w ich potencjał.
 • Miłośniczka podróży.

Zgłoszenie jest ważne w momencie otrzymania wpłaty na konto.

Jest możliwość skorzystania z opcji wpłaty rat po uprzednim kontakcie z organizatorami.

Cena obejmuje:

 • 6h szkolenia teoretyczno-praktycznego z elementami wspinaczki,
 • szkolenie w zakresie bezpieczeństwa oraz asekuracji,
 • przerwę kawową,
 • materiały szkoleniowe,
 • wstęp oraz zapewnienie najpotrzebniejszych rzeczy do wspinania,
 • opiekę trenera oraz instruktorów.

Na zajęcia należy zabrać najwygodniejsze rzeczy oraz tenisówki/buty do wspinania.